Sortiment

 • léky na recept i bez receptu - Na skladě máme široký sortiment léků a léčivých přípravků k okamžitému vyzvednutí.  Chybějící položky Vám rádi objednáme.
 • zdravotnický materiál - obvazový materiál, náplasti, pomůcky pro inkonenci, autolékárničky, dentální hygiena - CURAPROX, TEPE, TANDEX, ELMEX, LISTERINE, PARODONTAX...
 • potravinové doplňky, vitamíny - široký sortiment multivitamínů a potravinových doplňků pro všechny věkové kategorie od mnoha českých i zahraničních výrobců. Nejvhodnější přípravek pro Vás a Vaše  obtíže Vám rádi doporučíme při osobní konzultaci.
 • léčebná kosmetika - 
 • zdravotní obuv od českých výrobců (Santé, Kovyst, Peon,) - velký výběr pracovní, domácí, vycházkové, společenské i sportovní obuvi pro  děti i dospělé, dovozová zdravotní obuv značky Papillio, Birki's 
 • homeopatie -  monokomponentní a polykomponentní homeopatické přípravky firmy BOIRON, k dispozici jsou i brožurky této firmy Praktická homeopatie, Homeopatie v porodnictví,  Homeopatie v pediatrii,  Homeopatie na cesty. Přípravky firmy HEEL.
 • bylinné čaje - sypané i v nálevových sáčcích firem Megafyt, Leros, Herbex, Apotheke...
 • dermokosmetika - kosmetické přípravky doplňující léčebnou péči dermatologa
 1.  VICHY - nabízí přípravky založené na hydratačním účinku termální vody z pramene Vichy ve Francii. Jedná se o   přípravky pro hygienu a péči o pleť, dále vlasová a tělová kosmetika a solární přípravky.         
 2.  LA ROCHE-POSAY - přípravky založené na zklidňujícím a antioxidačním účinku termální vody s vysokým obsahem selenu z pramene v La Roche-Posay. Účinnost přípravků potvrzují klinické studie. Ve svém portfoliu nabízí přípravky pro péči o pleť, tělo, vlasy, přípravky solární ochrany a základní korektivní dermatologie.
 3. AVENE - základem je termální voda z pramene v Avene, která díky svému vhodnému obsahu minerálů vykazuje zklidňující a protizánětlivé působení. Tyto přípravky jsou vhodné i pro citlivou, netolerantní až alergickou pleť.
 4. BIODERMA - přípravky v sobě spojují výsledky výzkumu přírodních látek, vědecké poznatky a nové technologie. Zahrnuje kromě péče o pleť, tělo a vlasy také speciální řadu určenou pro kojence a děti. Specifické potřeby pokožky řeší řada pro hojení a depigmentaci.
 5. EUCERIN - dermokosmetika vyvíjející se ve spolupráci s kožními lékaři. Produkty této značky jsou určeny pro specifické kožní problémy, jako je akné, přecitlivělost až alergie, atopický ekzém, stárnutí pleti a suchá pokožka.
 6. A-DERMA - obsahuje výtažky z ovsa a je specialistou na suchou, podrážděnou, reaktivní až atopickou pokožku   
 7. FYTOFONTANA COSMECEUTICALS - FC - specifická značka, která nabízí náhradu zákroků estetické chirurgie. Biotechnologická séra a emulze této značky jsou alternativou botulotoxinových injekcí, laserové chirurgie, odstranění skvrn a vyhlazení vrásek.
 8. DUCRAY - specializuje se především na péči o vlasy a vlasovou pokožku. Řeší běžné ale i ty nejzávažnější problémy včetně seboroické dermatitidy nebo psoriázy.
 9. SANOTINT a MIGLIORIN - obě řady se zabývají péčí o vlasy. Jejich účinek je založen na výtažku ze zlatého prosa. Nabízí i šetrné barvy na vlasy, laky, tužidla a nepěnivé mycí přípravky.
 10. ELANCYL - zaměřený na zeštíhlení, zpevnění poprsí a dekoltu, ošetření celulitidy, prevenci a ošetření strií. Jsou vhodné i pro péči o tělo v těhotenství, po porodu nebo při redukčních dietách.
 11. DOLIVA - založená na účinku olivového oleje.                            
Kontakty

Lékárna AVENTA

Telefon: 542 215 189
E-mail: aventa@volny.cz

Česká 247/32
(vchod z ulice Brandlova)
Brno 602 00